Marchesa Bruidsjurken voorjaar 2013: van alle kanten spectaculair.

Een van onze favoriete modevoorlopers, Marchesa, heeft een geweldige nieuwe collectie trouwjurken gepresenteerd tijdens de New York City Bridal Market. De uitstraling van de jurken is modern en de lijnen zijn strak, maar toch heeft iedere jurk uit de collectie ook iets ouderwets romantisch. De nieuwe lijn van Marchesa is wederom een gevarieerde mix van allerlei stijlen die elke modieuze bruid wel zal aanspreken.
De collectie bestaat uit verschillende jurken. Natuurlijk ontbraken de mooie kanten bruidsjaponnen en de grote weelderige trouwjurken met lagen tule niet, soms ook versierd met kristallen kraaltjes. Ook bevat de collectie jurken die duidelijk geïnspireerd door de vintagemode. Veel jurken hebben bijzondere halslijnen, zoals die ook te zien zijn bij Monique Lhuillier, maar het allermooiste van de Marchesa-jurken is toch wel de achterkant van de jurken. Die is rijkelijk versierd, met ruches of kanten details en heeft spectaculair diepe ruglijnen die je garanderen dat je op je trouwdag een grootse entree én een majestueus vertrek maakt. Super, want als bruid moet je er natuurlijk niet alleen van voren beeldschoon uitzien: je moet aan alle kanten bewonderd worden!







Welke jurk uit de collectie vind jij het mooist? Zou je zelf ook een Marchesa dragen? Geef je mening in een reactie hieronder of post ‘m op het Zankyou Forum. Helemaal op de hoogte blijven van de nieuwste collecties? Volg ons op Twitter en Facebook.

Vera Wang Bruidsjurken Voorjaar 2013: rood is de nieuwe bruidskleur!
Bruidsjurken 2013
Oscar de la Renta voorjaarscollectie 2013: vurig rood en lieflijk blauw
Rosa Clará 2013: trouwjurken van zijde en chiffon in pastelkleuren
Stem en maak kans op een haara...
Beste trouwfoto van de wereld...
Wedstrijd: De beste trouwfoto...