Modetrends voor de herfstbruiloft 2012

Wat leuk, je bent uitgenodigd voor een bruiloft dit najaar! Maar wat doe je aan? Het is al koud en regenachtig, dus die zomerjurkjes kan je beter in de kast laten hangen. Geen nood, wij zetten de mooiste herfsttrends voor je op een rij. Dieprood, zachtgrijs, opvallende prints of juist lekker retro? Kijk welke stijl bij jou past en straal op die herfstbruiloft!

Elie Saab Fall 2012.

Rood is helemaal hot deze herfst. Vooral de dieprode kleuren, zoals steenrood of bordeaux. Combineer deze kleuren met gouden details, of bruintinten in je accessoires. En schroom niet om die prachtig volle rode lippenstift te gebruiken!

Jurk en hakschoenen: Valentino Fall 2012. Armband: Otazu.

Als tegenhanger van de rode herfstachtige kleuren, is er veel zacht zilvergrijs en bruin voor dit seizoen. Suede, satijn en voile worden gecombineerd tot elegante, vrouwelijke outfit, met bijpassende naturel make-up. Ook heel geschikt met warme panties en een gebreid vestje!

Dior Fall Winter 2012

Ook dit seizoen zien we veel prints bij de bekende designers. Korte jurkjes met bloemen en grafische prints, in warme kleuren gecombineerd met zwart of donkerblauw. Zoek er mooie pumps en sieraden bij in één van de kleuren van de print en je outfit is compleet.

v.l.n.r. Dolce&Gabbana Fall 2012. Giambattista Valli Pre-Fall 2012. Gucci Fall 2012.

Zoals we in veel trends zien, is retro nog steeds helemaal happening. Ook wat feestjurkjes betreft. De superelegante A-lijn jurkjes in oud-roze, lichtblauw en groen zijn zowel bij designers als bij de modeketens in trek. Voor in het haar een dun haarbandje met een glimmertje en make-up die vooral focust op de ogen met eyeliner en oogschaduw in de kleur van je jurkje en bent helemaal klaar voor de herfstbruiloft!

Oscar de la Renta Fall 2012.

 

Niks missen van Zankyou? Volg ons dan op facebook of twitter!

Laat een bericht achter